5M HTD Timing Belt, 2000-5M-15
Ships in 1-2 Days
Qty
Description:
2000MM Long, 5MM Pitch, 5M High Torque Drive Belt (HTD), 2000-5M-15
Belt Section
Length (mm)
2000MM
Length (inch)
78.74"